Hakkımızda

Hakkımızda

Bodrum” Denize , maviye , yeşile ve biraz da begonvilin içinizi ısıtan tatlı pembeliğine sonsuz hayranlık besliyorsanız “Bodrum” kusursuz bir hediye. Ege’nin incisi… Tıpkı adımız gibi.
İnci Boutique Apart

Logomuzu tasarlarken ilhamı çok uzakta aramadık. İlk başta deniz,kum ve güneşi çağrıştırsa da bizim için anlamı derin. Artık bedeni burada değildi fakat kalbimizde taşıyacağımız bir isimdi. Biz de sadece kalbimizde saklamak yerine adını hep hatırlamak ve yaşatmak istedik. Saklı inciler misali…

Aile İşletmemiz olan yeni nesil apartımız bodrumun tam kalbinde olup marinaya 150 metre uzaklıktadır. İç içe geçen taş sokaklardan bir çok yere gecikme telaşınız olmadan yürüyerek ulaşabilirsiniz. İşletmemiz 12 odadan oluşup full mutfak eşyalıdır. Ayriyetten yöremize ait, organik ev yapımı ürünlerle özenle hazırlanmış bol çeşitli serpme kahvaltımızda mevcuttur. Güleryüzlü çalışanları, huzur veren bahçesi ile misafirlerimize konforlu ve huzurlu bir ambiyans yaratıp,sunmak icin buradayız. Odalarımızda maksimum 4 kişi konaklayabilir. Tv, wifi,klima,buzdolabı,kettle,camaşır makinesi,saç kurutma makinesi hepsi mevcuttur.